Mes esame įsipareigoję saugoti savo klientų privatumą. Šioje privatumo politikoje aprašomi mūsų renkamos asmeninės informacijos tipai, kaip mes naudojame ir saugome šią informaciją, taip pat jūsų pasirinkimai, susiję su jūsų asmeninės informacijos naudojimu.

  1. Mūsų renkama informacija

a) Asmeninė informacija: Asmeninę informaciją renkame iš jūsų, kai mūsų svetainėje pateikiate užsakymą. Tai gali būti jūsų vardas ir pavardė, el. pašto adresas, pristatymo adresas ir mokėjimo informacija.

b) Naudojimo informacija: Taip pat renkame naudojimo informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, pavyzdžiui, kokiuose puslapiuose lankotės, kokius produktus peržiūrite ir kokius paieškos terminus įvedate.

c) Slapukai: Naudojame slapukus, kad galėtume rinkti informaciją apie jūsų nuostatas ir naršymo įpročius. Slapukai – tai nedideli failai, saugomi jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.

  1. Kaip naudojame jūsų informaciją

a) Jūsų asmeninę informaciją naudojame jūsų užsakymams apdoroti ir įvykdyti bei bendrauti su jumis dėl jūsų užsakymų.

b) Jūsų naudojimo informaciją naudojame siekdami analizuoti tendencijas, tobulinti savo svetainę ir produktus bei pritaikyti jūsų patirtį.

c) Naudojame slapukus, kad galėtume pateikti jums suasmenintą turinį ir reklamas bei pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą.

  1. Kaip saugome jūsų informaciją

a) Jūsų asmeninei informacijai apsaugoti naudojame pramoninius standartus atitinkančias saugumo priemones, įskaitant šifravimą, ugniasienes ir saugius serverius.

b) Prieigą prie jūsų asmeninės informacijos suteikiame tik tiems darbuotojams, kurie turi ją žinoti, kad galėtų įvykdyti jūsų užsakymus arba suteikti jums klientų aptarnavimo paslaugas.

c) Jūsų asmeninės informacijos neparduodame ir nesidalijame ja su trečiosiomis šalimis jų rinkodaros tikslais.

  1. Jūsų pasirinkimai

a) Galite atsisakyti iš mūsų gauti reklaminius el. laiškus, vadovaudamiesi el. laiške pateiktais nurodymais.

b) Savo naršyklės nustatymuose galite pasirinkti išjungti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos jūsų galimybei naudotis mūsų svetaine.

c) Bet kuriuo metu galite susisiekti su mumis ir paprašyti, kad atnaujintume, ištrintume ar ištaisytume bet kokią apie jus turimą asmeninę informaciją.

  1. Vaikų privatumas

Mūsų svetainė nėra skirta naudotis jaunesniems nei 18 metų vaikams. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 18 metų vaikų.

  1. Šios privatumo politikos pakeitimai

Šią privatumo politiką kartais galime atnaujinti. Visus šios Privatumo politikos pakeitimus skelbsime savo svetainėje. Jei po bet kokių Privatumo politikos pakeitimų toliau naudositės mūsų svetaine, tai reikš, kad sutinkate su pakeista Privatumo politika.

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate, kad mes rinktume, naudotume ir atskleistume jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje. Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų Privatumo politikos, susisiekite su mumis.

Pirkinių krepšelis