Stiprūs, gilaus miego guminukai

Aukščiausios kokybės produkcija.

Atsipalaiduokite, mėgaukitės, atgaukite jėgas!

Guminukai tai natūralus ir skanus būdas išsimiegoti geriau!

Aprašymas:
SleepWell guminukai – skanus ir natūralus sprendimas, padedantis ramiai išsimiegoti. Šie guminukai kruopščiai pagaminti iš melatonino ir aukštos kokybės natūralių ingredientų, skirtų atsipalaidavimui ir miego kokybei gerinti.

Pagrindiniai ingredientai:

Melatoninas: melatoninas yra hormonas, kuris natūraliai reguliuoja miego ir budrumo ciklus. Šiuose guminukuose melatonino yra saugus ir kontroliuojamas kiekis, padedantis greičiau užmigti ir išlaikyti stabilesnį miego režimą.

Natūralios vaisių sultys: Šie guminukai pasižymi tikrų natūralių vaisių sulčių, tokių kaip vyšnių, mėlynių ir pasiflorų, skoniu. Natūralus šių sulčių saldumas papildo melatoniną, todėl guminukus malonu valgyti.

Ramunėlių ekstraktas: ramunėlės yra garsus augalinis ingredientas, žinomas dėl savo raminamųjų ir atpalaiduojamųjų savybių. Šiuose guminukuose esantis ramunėlių ekstraktas padeda nuraminti protą ir paruošti kūną miegui.

Levandų ekstraktas: levandos pasižymi maloniu aromatu, kuris dažnai siejamas su atsipalaidavimu ir streso mažinimu. Jos ekstraktas šiuose guminukuose suteikia švelnų ir raminantį poveikį, kuris gali padėti užmigti.

Pasiflorų ekstraktas: Pasiflorai yra dar vienas augalinis ingredientas, kuris pasižymi raminamosiomis savybėmis. Jis gali padėti sumažinti nerimą ir neramumą, kurie dažnai trukdo gerai išsimiegoti.

Privalumai:

Šie guminukai yra skanus ir patogus būdas įtraukti melatoniną ir miegą palaikančius ingredientus į savo naktinę rutiną.
Dėl natūralių vaisių sulčių ir skonių juos malonu vartoti net ir tiems, kurie mėgsta saldumynus.
Melatoninas padeda reguliuoti miego ciklą, todėl greičiau užmiegate ir atsibundate žvalūs.
Žolelių ekstraktai skatina atsipalaidavimą ir mažina nerimą, todėl miegas būna ramesnis.
Vartojimo instrukcijos:
Paprasčiausiai išgerkite 1-2 guminukus likus 30 minučių iki miego. Dozę reguliuokite pagal savo individualius pageidavimus ir poreikius. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Įspėjimai:

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Jei esate nėščia, maitinate kūdikį ar vartojate vaistus, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.
Pakuotė:
SleepWell guminukų pakuotė: „SleepWell Gummy Bears” yra sandariai uždaromame, vaikams atspariame maišelyje arba patogiame buteliuke, todėl jie išlieka švieži ir juos lengva pasiimti su savimi į keliones.

Apibendrinant galima teigti, kad „SleepWell Gummy Bears” yra puikus, natūralus ir skanus sprendimas miego kokybei pagerinti. Juose suderinta miegą reguliuojanti melatonino galia ir raminančios natūralių vaisių sulčių bei žolelių ekstraktų savybės. Su šiais kramtomaisiais guminukais galite tikėtis ramesnių naktų ir šviesesnių rytmečių.

Pirkinių krepšelis